Vážení zákazníci, objednávky na zboží s dostupností několik dní, tj. na zboží, které není skladem, přijímáme do pondělí 17.12.2018 10.00 hod. Netýká se ponožek, nadkolenek, podkolenek, dětských punčocháčů, kompresních návleků, které lze objednávat do pondělní půlnoci. Po těchto datech budou do vánoc vyexpedovány pouze objednávky na zboží, u kterého je uvedeno " ihned k dodání ". Poslední poštovní balíčky odchází v úterý 18.12, dopravou PPL ve středu 19.12. Děkujeme za Vaše nákupy a těšíme se na Vás v novém roce.

Kontakty

Vážení zákazníci,

vzhledem k technické závadě, kterou jsme odhalili až  22.9.16, nedocházela již více než týden do mailové schránky info@bavlnene-pyzamo.cz
nová korespondence. Chyba je již odstraněna. Pokud by se Vám v budoucnu stalo, že by se Vám mail, který nám chcete poslat, vrátil jako "nedoručitelný", přepošlete jej prosím na adresu zuzanahornova2@seznam.cz .
Omlouvám se za případné potíže a pokud jste nám zasílali e-mailovou poštu ve dnech 15.9-22.9.16, která se Vám vrátila jako nedoručitelná, zašlete ji prosím znovu na některou z uvedených adres.

Zuzana Hornová
www.bavlnene-pyzamo.cz